چهارشنبه|02 خرداد 1397|07 رمضان 1439|23 May 2018
زمان انتشار: 1396/03/31 - 09:31 |

آيت‌الله جوادي آملي:

حضور در راهپيمايي روز قدس، تضمين كننده امنيت داخلي است

آيت‌الله جوادي آملي در پيامي، پاسخ سپاه پاسداران را دفاعي عميق و حساب شده دانست و حضور مردم در راهپيمايي روز قدس را تامين كننده امنيت داخلي و همچنين امنيت جهان اسلام برشمرد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، آيت‌الله جوادي آملي طي پيامي با محكوميت حوادث تروريستي اخير تهران، پاسخ سپاه پاسداران ايران اسلامي را دفاعي عميق و حساب شده دانست و تاكيد كرد: اميدواريم بيگانه درس عبرت بگيرد و ديگر به خود اجازه ندهد به حرم امن ايران اسلامي طمع كند.

وي در پيام خود آحاد ملت ايران را به حضور گسترده در راهپيمايي روز جهاني قدس دعوت كرد و گفت: حضور در «راهپيمايي روز قدس»، هم امنيت داخلي را تضمين مي‌كند، هم امان مسلمانان را حفظ مي‌كند، هم امنيت و امان «قدس» را تامين مي‌كند، هم امنيت و امان فلسطيني‌هاي مطرود و مظلوم را تامين مي‌كند و هم استكبار و صهيونيست را محكوم و مخذول مي‌كند.

در متن پيام اين مرجع تقليد آمده است:

«بهترين حمد و ثنا، مخصوص ذات اقدس اله است و بهترين تحيت و درود به روان پاك انبياء و اولياء و اهل بيت عصمت و طهارت و صديقه كبري صلوات الله عليهم اجمعين است و سلام و تحيت الهي نسبت به روح پاك امام راحل و شهداء انقلاب و جنگ تحميلي!

ملت بزرگ ايران مستحضرند كه ماه مبارك رمضان، بهترين و برجسته ترين ماه و به تعبير روايات و ادعيه، هم «قرة الشهور» است و هم «راس السنة»؛ بيشترين فضيلت در اين ماه است كه اميدواريم همه شما از فضايل اين ماه برخوردار شده باشيد و برخوردار بشويد و قدر اين ماه را بدانيد.

اين چند نكته براي همه ما ضروري و لازم است؛

يك اينكه «تروريست» هرگز به مقصد نمي رسد و «ترور» كار نافرجام است و جان باختگان اخير مجلس و مرقد امام رضوان الله تعالي عليه، خونهاي حقّشان به ناحق ريخته شد كه اميدواريم با شهداي اسلام محشور باشند و تروريست ها به شديدترين انتقام الهي محكوم باشند.

مطلب دوم، دفاع عميق و عريق و حساب شده ايران اسلامي[است كه] به دست توانمند برادران سپاهي انجام شد كه اميدواريم بيگانه درس عبرت بگيرد و ديگر به خود اجازه ندهد به حرم امن ايران اسلامي طمع كند.

سوم، حضور همه عزيزان در «راهپيمايي روز قدس» است كه اين، هم امنيت داخلي را تضمين مي كند، هم امان مسلمانان را حفظ مي كند، هم امنيت و امان «قدس» را تامين مي كند، هم امنيت و امان فلسطيني هاي مطرود و مظلوم را تامين مي كند و هم استكبار و صهيونيست را محكوم و مخذول مي كند و جهان را براي ظهور و حضور صاحب اصيل و اصلي اش فراهم مي كند، كه اميدواريم اينچنين باشد.»

برچسب ها:جوادي آملي - فلسطين


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: