چهارشنبه|02 خرداد 1397|07 رمضان 1439|23 May 2018
زمان انتشار: 1396/04/24 - 11:38 |

همايش روحانيون تمتع استان‌هاي كرمان-يزد-هرمزگان وسيستان وبلوچستان

همايش منطقه اي روحانيون تمتع استانهاي كرمان-يزد-هرمزگان وسيستان وبلوچستان با حضور معاون محترم امور فرهنگي بعثه مقام معظم رهبري جناب دكتر مظلومي درسالن آمفي تاتر سازمان حج وزيارت كرمان برگزار شد.
همايش منطقه اي روحانيون ، معين و معينه هاي استانهاي كرمان ، يزد ، هرمزگان و سيستان و بلوچستان در تاريخ پنج شنبه 22تيرماه 96 در سالن آمفي تأتر حج و زيارت كرمان و با حضور 60نفر از عوامل فرهنگي استانهاي مذكور و از ساعت 8:30 تا اذان ظهر برگزار شد.

در ابتداي جلسه تلاوت آياتي از قرآن كريم توسط حاج آقاي حسيني قرائت شد و سپس حاج آقاي سازندگي مسئول دفتر كرمان ضمن خيرمقدم به مدت 20 دقيقه به نكاتي از فلسفه حج اشاره كردند.

در ادامه برنامه آقاي دكتر شيخ رابري به مدت 60 دقيقه به صورت عملي موارد مورد نياز زائرين حج را در خصوص امداد و نجات ارائه كردند.

همچنين جناب آقاي دكتر معافي در خصوص مديريت استرس و كاهش اضطراب به مدت 45 دقيقه راه كارهاي غلبه بر استرس و اضطراب را بيان كردند.

سپس مسئول دفتر نمايندگي هرمزگان جناب آقاي معصومي لاري و حاج آقاي مدبري از روحانيون استان يزد به بيان تجارب خود در كاروان ها پرداختند .

در ادامه همايش جناب آقاي دكتر مظلومي معاونت امور فرهنگي بعثه به مدت 45 دقيقه آخرين وضعيت حج را بيان و اظهار اميداوري كردند كه امسال حجي همراه با آرامش خواهيم داشت و در ادامه وظائف و مسئوليت روحانيون ، معين و معينه هاي حج را تشريح كردند.

همايش ساعت 14 همراه با اقامه نماز جماعت و ناهار به پايان رسيدبرچسب ها:حج 96


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: