چهارشنبه|02 خرداد 1397|07 رمضان 1439|23 May 2018
زمان انتشار: 1396/04/24 - 18:29 |

حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني:

در هركاري بايد بين زبان ، قلب و عمل هماهنگي باشد

مسؤول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در كشور عراق با اشاره به لزوم صداقت در زندگي و كار تأكيد كرد: در هركاري بايد بين زبان ، قلب و عمل هماهنگي باشد تا اثر بخشي مطلوب را داشته باشد.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلا، حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني در جلسه تواصي و هماهنگي كاركنان بعثه رهبري با اشاره به آيه 80 سوره اسراء اظهار داشت: انسان بايد در هركاري كه وارد مي شود صادقانه تلاش كند و صادقانه آن را به پايان برساند.

مسؤول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در كشور عراق افزود: در هركاري بايد بين زبان ، قلب و عمل هماهنگي باشد، يعني هركاري را كه با زبان مي گوييم قلبا به آن معتقد باشيم و آن را در خارج هم عملي سازيم.

وي در توضيح آيه «وَقُلْ رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا» خاطرنشان ساخت: اگر چه براي اين آيه مصاديقي بيان شده است ولي از اين آيه به عنوان يك جريان مي توان استفاده كرد، بنابراين انسان بايد در ورود و خروج هركاري از خداوند كمك بخواهد كه با صداقت انجام شود.

حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني به مقامات و منازل هفتگانه معنوي نيز اشاره كرد و يادآور شد: همه انسان ها بايد در مسير تكامل گام بردارند و از نظر معنوي به مقام صديقين نائل آيند.

وي در بخش ديگري از سخنان خود بر لزوم نظم و هماهنگي و نيز برخورد حسنه با ارباب رجوع تأكيد كرد و اظهار داشت: همه بايد خوش گو، خوش رو، خوش خو و خوش خدمت باشيم تا بتوانيم زائران را به سوي معنويت جذب كنيم.

در بخش ديگري از اين جلسه، حاضران نقطه نظرات وپيشنهادات خود را مطرح كردند و مسؤول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در كشور عراق تأكيد كرد كه پيشنهادهاي اجرايي در دستور كار قرار خواهد گرفت.برچسب ها:كربلا - بعثه رهبري - نجفي روحاني - تواصي


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: