چهارشنبه|02 خرداد 1397|07 رمضان 1439|23 May 2018
زمان انتشار: 1396/04/26 - 09:55 |

مدير حج و زيارت استان همدان:

پروازهاي همدان ـ نجف راه‌اندازي مي‌شود

مدير حج و زيارت استان همدان ضمن اعلام برقراري پروازهاي حج تمتع در ايام حج امسال گفت: به زودي پروازهاي همدان ـ نجف نيز راه‌اندازي مي‌شود.
محسن ساغرچي ظهر در جلسه برنامه‌ريزي، مديريت و ساماندهي مراسم اربعين استان همدان اظهار داشت: سال گذشته سامانه سماح توسط اين نهاد راه‌اندازي شده و افراد بسياري براي شركت در مراسم اربعين در آن ثبت‌نام كردند.

وي با اشاره به اينكه متقاضيان رواديد انفرادي با مراجعه به شركت‌هاي مربوط مي‌توانند نسبت به دريافت ويزا اقدام كنند افزود: پيش ثبت نام مراسم اربعين امسال از ابتداي ماه ذي‌الحجه آغاز شده و تا اول محرم الحرام نيز ادامه مي‌يابد.

مديرحج و زيارت استان همدان با تاكيد براينكه واگذاري ويزا به متقاضيان حضور در مراسم اربعين پس از مراسم روز عاشورا آغاز مي‌شود، تصريح كرد: سال گذشته دو موكب در شهرهاي نجف اشرف و كربلاي معلي از طرف سازمان حج و زيارت برپا شده و خدمات خوبي را به زائران ارائه دادند.

وي عنوان كرد: علاوه بر تكرار اقدامات سال گذشته، ما آمادگي داريم تا در صورت نياز از ظرفيت 2 هزار كارگزار خود براي برگزاري مراسم اربعين استفاده كنيم و خدمات مناسبي را به زائران حسيني ارائه دهيم.

ساغرچي از راه‌اندازي پروازهاي همدان ـ نجف اشرف خبر داد و تاكيد كرد: با ورود شركت تابان به موضوع بيمه پروازهاي اين خط هوايي، به زودي پرواز همدان ـ نجف اشرف راه‌اندازي مي‌شود و اميدواريم همه براي تبليغ و ترويج اين اتفاق در سطح استان ما را ياري كنند.

وي با بيان اينكه برقراري پروازهاي همدان ـ نجف اشرف مي‌تواند براي استان بسياري مفيد باشد، گفت:‌ با آغاز موسم حج‌، پروازهاي حج تمتع استان امسال از 10 مردادماه آغاز شده و تا 16 مردادماه نيز ادامه مي‌يابد.

مدير حج و زيارت استان همدان تاكيد كرد: با رايزني‌هاي انجام شده با نهادهاي مسئول در تلاشيم تا با آغاز مراسم پياده‌روي اربعين حسيني روزانه يك پرواز از همدان به نجف را راه‌اندازي كنيم.


برچسب ها:عتبات - نجف


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: