شنبه|02 تير 1397|08 شوال 1439|23 June 2018
زمان انتشار: 1396/04/26 - 10:27 |

آمادگي فرودگاه كرمان براي اعزام زائران حج

دومين نشست هماهنگي پروازهاي رفت حج تمتع استان كرمان با حضور ارگانهاي ذيربط به ميزباني فرودگاه بين المللي آيت الله هاشمي رفسنجاني كرمان برگزار شد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج به نقل از روابط عمومي اداره كل فرودگاههاي استان كرمان، در اين جلسه كه با حضور مسئولان و نمايندگان تمامي نهادها و ارگانهاي دخيل در عمليات حج تمتع برگزار شد، مديركل فرودگاههاي استان كرمان توفيق خدمتگزاري به ميهمانان خانه خدا را فرصتي مغتنم برشمرد و گفت: تمامي نهادها و ارگانهاي مستقر در فرودگاه كرمان از آمادگي كامل براي انجام عمليات حج به بهترين شكل ممكن برخوردارند.

علي قاسم زاده گفت: عمليات اعزام 2915 زائر بيت الله الحرام استان كرمان به سرزمين وحي از 16 مردادماه سال1396 تا 21 مردادماه با 15 سورتي پرواز توسط شركت هواپيمايي سعودي (فلاي ناس) انجام خواهد شد .

وي با اشاره به آمادگي كامل اين اداره كل براي افزايش كيفيت سطح خدمات رساني به زائران و مستقبلين و همچنين هر گونه تأخيرات احتمالي در پرواز ها گفت: تمامي ارگانها و نهادهاي دخيل در عمليات حج بايد خود را براي هرگونه پيش آمد احتمالي آماده كنند و حضور نمايندگان ارگانها و زائرين بيت الله الحرام 4 و نيم ساعت قبل از پرواز در فرودگاه الزامي است.

قاسم زاده همچنين افزود: سازمان حج و زيارت تمهيداتي براي اعزام حجاج بيت الله الحرام از طريق كاروانها با اتوبوس به فرودگاه داشته باشند تا ازدحام و بار ترافيكي زمان پرواز حجاج كاسته شود تا زائرين عزيز بتوانند به راحتي و بدون تأخير و با خاطره خوش تشريفات پرواز خود را انجام داده و ديار كريمان را به سوي سرزمين وحي ترك نمايند.

برچسب ها:حج 96 - فرودگاه - كرمان


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: