پنجشنبه|28 تير 1397|05 ذی القعده 1439|19 July 2018
زمان انتشار: 1396/04/27 - 13:05 |

عرضه 700 عنوان كتاب با موضوع حج و عتبات در فروشگاه مركزي مشعر

مسئول فروشگاه محصولات فرهنگي مشعر از عرضه حدود 700 عنوان كتاب و 50 عنوان محتواي آموزشي و نرم افزارهاي مربوط به حج و زيارت در قالب لوح فشرده در اين فروشگاه خبر داد .
جعفر باقري روز يكشنبه به خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج گفت : اين فروشگاه كه در ساختمان مركزي سازمان حج و زيارت تهران واقع است؛ آخرين و تازه ترين توليدات فرهنگي از جمله كتاب ؛ لوح فشرده و تصاوير اماكن مقدسه در عراق ؛ عربستان و سوريه را باهدف آشنايي بيشتر زايران بيت الله الحرام وعتبات مقدسه ارايه مي كند.

در اين فروشگاه كه همه روزه در ساعات اداري به جز روزهاي پنجشنبه وجمعه داير است ؛ زايران بيت الله الحرام و نيز زايراني كه قصد سفر به عتبات عاليات در عراق را دارند مي توانند محصولات مورد نياز فرهنگي در ارتباط باموضوع حج و اماكن مقدسه در عراق و سوريه را تهيه نمايند.

*** عرضه لباس احرام در فروشگاه مركزي مشعر


وي گفت : در اين فروشگاه همچنين لباس احرام ويژه برادران و خواهران و نيز وسائل مورد نياز زايران بيت الله الحرام با كيفيت و قيمت مناسب عرضه مي شود .

باقري به زايران بيت الله الحرام كه امسال قصد تشرف به حج تمتع دارند توصيه كرد با مراجعه به اين فروشگاه اقلام مورد نياز خود را تهيه نمايند.

گفتني است، موسسه مشعر در بيشتر مراكز استان ها داراي شعبه است.

86 هزار و 500 زاير ايراني امسال به حج مشرف مي شوند .


برچسب ها:حج 96 - مشعر - محصولات فرهنگي


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: