پنجشنبه|28 تير 1397|05 ذی القعده 1439|19 July 2018
زمان انتشار: 1396/07/13 - 08:30 |

تاكيد نماينده بعثه رهبري بر لزوم حضور گسترده در مراسم اربعين

نماينده بعثه مقام معظم رهبري در عراق در ديدار با آيت الله قزويني بر لزوم حضور گسترده مردم در مراسم اربعين و ترويج معارف اهل بيت تاكيد كرد.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلي، حجت الاسلام والمسلميبن نجفي روحاني در ديدار با آيت الله قزويني با بيان اهميت مراسم اربعين حسيني و مهمان نوازي بسيار گسترده و صميمانه و مخلصانه مردم عراق بر اجتناب از هرگونه تفرقه و تشطط، حضور گسترده زائران را موجب عزت و اقتدار محجبين اهل بيت دانست .

وي جريان گروه تروريستي داعش را مولود استكبار جهاني و جريان تكفيري ها خواند و گفت: همه مسلمانان در مقابل اين جنايتكاران عصر حاضر بايد مقاومت كنند و ماهيت آنان را افشا كنند.

نماينده بعثه مقام معظم رهبري در عراق ترويج معارف اهل بيت را رسالت بزرگ همه مسلمانان مخصوصا علما و روحانيون دانست و افزود: امام حسين چراغ هدايت و كشتي نجاتي است هركس به سوي آن رود سعادت دنيا و آخرت كسب خواهد كرد.

آيت الله قزويني از علماي كربلاي نيز وحدت جهان اسلام را موجب عزت مسلمانان دانست و مراسم اربعين را مظهر كامل اتحاد ، انسجام و اقتدار دوستداران اهل بيت برشمرد.

وي با اشاره به توطئه هاي دشمنان در منطقه بر لزوم يكپارچگي كشور عراق تاكيد كرد و از خداوند خواست كه همه مردم عراق با اتحاد و يكپارچگي كشوري سربلند و مقتدر و پيشرفته داشته باشند.

آيت الله قزويني زيارت امام حسين را بسيار مهم و داراي فضايل زيادي عنوان كرد و افزود: مراسم اربعين بايد هرچه با شكوه تر و با عظمت تر از گذشته برگزار شود.
برچسب ها:عتبات - نجفي - قزويني


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: