سه شنبه|26 تير 1397|03 ذی القعده 1439|17 July 2018
زمان انتشار: 1396/07/15 - 17:45 |

درديدار رئيس ستاد عمره دانشگاهيان با نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت مطرح شد؛

برنامه ريزي جديد براي سفردانشگاهيان به كاظمين و سامرا

رئيس ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان با حجت الاسلام و المسلمين سيد علي قاضي عسكر نماينده ولي فقيه و سرپرست حجاج ايراني ديدار و درباره سفرهاي دانشگاهيان به عتبات عاليات گفتگو كرد.
در اين ديدار حجت الاسلام والمسلمين فقيهي رئيس ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان ضمن تبريك برگزاري حج شكوهمند و موفق ۹۶ گفت: با تلاش شما و همكارانتان، الحمد لله حج امسال موفق و با شكوه برگزار شد.

نماينده ولي فقيه درامور حج و زيارت نيز حج امسال را عزتمندانه و آبرومندانه توصيف كرد و رضايت اكثرزائران را حاصل همكاري و همدلي تمامي دست اندركاران حج دانست .

دراين جلسه همچنين رئيس ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان از روند اعزام دانشگاهيان در هفدهمين دوره به عتبات عاليات گزارشي ارائه كرد و بر لزوم همفكري با بعثه مقام معظم رهبري براي برنامه ريزي جديد و استفاده معنوي بيشتر از اماكن زيارتي كاظمين و سامرا تاكيد كرد.

وي با اشاره به اعزام ۱۰۰۰ كاروان با همكاري شمسا به عتبات در سال گذشته اظهار داشت: با توجه به همراهي روحانيون دانشگاهي با كاروان هاي اعزامي ، بيشترين اعلام رضايت را داشته ايم.

حجت الاسلام والمسلمين قاضي عسكرنيز ابراز اميدواري كرد كه در قالب برنامه ريزي جديد، دانشجويان بتوانند از سفرهاي زيارتي آينده به كاظمين و سامرا بهره معنوي بيشتري ببرند.برچسب ها:دانشگاهيان - فقيهي - قاضي عسكر - عتبات


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: