پنجشنبه|28 تير 1397|05 ذی القعده 1439|19 July 2018
زمان انتشار: 1396/07/17 - 20:51 |

قاري حرم مطهر رضوي حائز رتبه نخست مسابقات قرآن روسيه شد

امير لعل اول؛ قاري و مؤذن حرم مطهر امام هشتم (ع) مقام اول رشته قرائت تحقيق مسابقات بين‌المللي قرآن كشور روسيه را از آن خود كرد.
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع‌رساني حج از مشهد مقدس، هجدهمين دوره مسابقات بين‌المللي قرآن روسيه 13 الي 16 مهرماه در مسكو برگزار شد و در اين دوره از مسابقات به ترتيب نمايندگان كشورهاي ايران، بحرين، سوريه، مصر و ليبي رتبه‌هاي اول تا پنجم رشته قرائت تحقيق را به دست آوردند.

در اين دوره از مسابقات قرآن روسيه قريب به 350 نفر از 37 كشور جهان اسلام در رشته‌هاي قرائت تحقيق و حفظ قرآن شركت داشتند و داوراني از كشورهاي عربستان، مراكش، سوريه، روسيه و تركيه نيز امر قضاوت را عهده‌دار بودند.

سيد جواد سادات فاطمي، قاري بين‌المللي و مؤذن حرم مطهر به‌عنوان استاد راهنما اين قاري برجسته مشهدي را در مسابقات بين‌المللي كشور روسيه همراهي كرد. امير لعل اول با قرعه شماره 31 در آخرين روز مسابقات قرآن به تلاوت آيات 68 الي 75 سوره زمر پرداخت.

يادآور مي‌شود؛ اين قاري حرم مطهر امام رضا (ع) قبل از ظهر امروز، 17 مهرماه مسكو را به مقصد قطر و ازآنجا به تهران ترك خواهد كرد. او پس از حضور در شبكه قرآن سيما، عصر روز سه‌شنبه، 18 مهرماه با استقبال جامعه قرآني وارد مشهد خواهد شد.


برچسب ها:قرآن


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: