سه شنبه|26 تير 1397|03 ذی القعده 1439|17 July 2018
زمان انتشار: 1396/07/19 - 12:52 |

سفر رئيس ستادعتبات دانشگاهيان براي ارزيابي اعزام‌ها

حجت الاسلام والمسلمين سيد محمد رضا فقيهي؛رئيس ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان روز گذشته پس از ورود به نجف اشرف با بيان اهداف سفرش گفت:اين سفر به منظور بازديد از هتل هاي محل استقرار دانشگاهيان در نجف و كربلا، بررسي وضعيت موجود و برنامه ريزي براي دوره بعد عتبات دانشگاهيان انجام شده است.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، حجت الاسلام والمسلمين سيد محمد رضا فقيهي در خصوص تعداد كاروان هاي اعزامي تاكنون در اين دوره گفت:در دوره هفدهم كه از ۱۶ مرداد شروع شده تا امروز بيش از ۲۳۰ كاروان به عتبات اعزام شده اند و تقريبا ۱۰۰ كاروان ديگر مشرف خواهند شد. آخرين كاروان ها تا ۱۳ آبان ماه قبل از اربعين حسيني به ايران باز مي گردند و بعد از آن انشاءالله دوره هجدهم را با عنايت امام حسين (ع) و امام زمان (عج) از اول بهمن ماه با كيفيت بيشتري آغاز خواهيم كرد.

وي در خصوص ميزان رضايتمندي از دوره هفدهم گفت:رضايت مندي ما شرط نيست، بلكه رضايت زائرين شرط اصلي است كه عمدتا در نظر سنجي ها از وضعيت هتل،امكانات و پذيرايي ها راضي هستند. اميدواريم براي دوره بعد نواقص را جبران كنيم.با برخي از دانشجويان و اساتيد كه صحبت مي كردم از خدمات و برنامه هايي كه ارائه شده ابراز رضايت داشتند.

فقيهي در خصوص برنامه هاي حين سفر نيز گفت:يكي از اهداف ما در اين سفر اين بود كه از نزديك شاهد برگزاري برنامه هاي فرهنگي باشيم و در آن ها حضور يابيم.يكي از برنامه ها در صافي صفا بود كه بعد از هماهنگي با گروه فرهنگي ستاد، طرح جديدي براي ارائه در صافي صفا داديم كه الحمدالله اين طرح درحال اجراست و استقبال خوبي هم از اين برنامه شده و رضايتمندي خوبي را بدست آورده است.

وي افزود:ما در هر دوره با نظرسنجي هايي كه در طول سفر انجام مي شود، نظر اساتيد و دانشجويان محترم را در خصوص سفر عتبات، مديران ، روحانيون، عوامل و برنامه ها تحليل مي كنيم و طبق آن برنامه ريزي هاي دوره بعد را انجام مي دهيم.در حقيقت اين نظرسنجي ها كتاب كار دوره بعد ما خواهد بود .

رئيس ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان در خصوص وضعيت عمره دانشگاهيان نيز گفت:ما تابع تصميمات دولت و سازمان حج و زيارت هستيم و ان شاءالله اگر عمره بازگشايي شود در خدمت دانشگاهيان عزيز خواهيم بود.

برچسب ها:عتبات - دانشگاه


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: