العربیه| جمعه|03 اسفند 1397|16 جمادی الثانی 1440

تعامل و همكاري پژوهشكده حج و زيارت با بنياد پژوهشهاي اسلامي

تاريخ انتشار:18/01/1394
طي ديدار رئيس پژوهشكده حج و زيارت در اسفند ماه گذشته از بنياد پژوهشهاي اسلامي آستان قدس رضوي، هماهنگي جهت همكاري هاي مشترك بين پژوهشكده و بنياد صورت گرفت.
در ديدار رئيس پژوهشكده حج و زيارت با مدير عامل اجرايي بنياد پژوهشهاي اسلامي آستان قدس رضوي در تاريخ پنج شنبه هفتم اسفندماه 1393 برنامه ريزي هايي جهت تعامل پژوهشكده حج و زيارت با بنياد پژوهشهاي اسلامي آستان قدس رضوي و همكاري هاي مشترك انجام گرفت.
در اين ديدار ابتدا حجت اسلام والمسلمين دكتر احمري، مسئول نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در خراسان، ضمن توضيح درباره همكاري هاي نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري با مراكز پژوهشي حوزوي و دانشگاهي خواستار تعامل مشترك اين دو نهاد شدند. در ادامه حجت الاسلام والمسلمين عليزاده موسوي، نيز ضمن معرفي ظرفيتهاي پژوهشكده حج و زيارت، و حضور ميليوني زائرين عمره و عتبات، و فرصت به دست آمده از اين امر، خواستار همكاري هاي مشترك با بنياد پژوهشهاي اسلامي آستان قدس رضوي در جهت طرحهاي پژوهشي و تنقيح مباني و چارچوب‏هاي نظري دانش در عرصه حج و زيارت شدند.
در ادامه حضرت حجت الاسلام و المسلمين الهي خراساني، مدير عامل بنياد پژوهشهاي اسلامي، ضمن تشكر از مجموعه بعثه مقام معظم رهبري در حج و زيارت به معرفي بنياد پژوهش ها پرداختند، و با بيان اينكه شانزده گروه پژوهشي با 170پژوهشگر در بنياد پژوهش هاي اسلامي آستان قدس مشغول به كار هستند آمادگي كامل مجموعه بنياد را جهت همكاري با پژوهشكده حج و زيارت اعلام نمودند و مقرر گرديد با مطالعه بيشتر در اين امر؛ زمينه تعامل در طرحهاي مشترك را فراهم آورند.