العربیه| جمعه|03 اسفند 1397|16 جمادی الثانی 1440

نخستين هم‌انديشي پژوهشكده حج و زيارت در سال 1394 برگزار شد

تاريخ انتشار:13/02/1394
نخستين هم‌انديشي پژوهشگران، محققان، اعضاي هيئت علمي و همكاران پژوهشكده حج وزيارت در سال ۱۳۹۴ با حضور حجت‌الاسلام والمسلمين عليزاده موسوي، رييس پژوهشكده برگزار شد.
نخستين هم‌انديشي پژوهشگران، محققان، اعضاي هيئت علمي و همكاران پژوهشكده حج وزيارت در سال ۱۳۹۴ صبح پنج شنبه 10 ارديبهشت ماه، با حضور حجت‌الاسلام والمسلمين عليزاده موسوي، رييس پژوهشكده برگزار شد.
حجت‌الاسلام والمسلمين عليزاده موسوي در اين هم‌انديشي ضمن تبريك ايام ميلاد باسعادت امام جواد (عليه‌السلام) و نيز ولادت با سعادت حضرت مولي الموحدين علي بن ابي طالب (عليه‌السلام) اظهار داشت: در تلاش هستيم تا جلسات هم‌انديشي و نشست‌هاي هم‌فكري را با اعضاي پژوهشكده حج وزيارت در سال جاري به صورت جدي و مستمر دنبال كنيم.
وي برگزاري جلسات همفكري با حضور اعضاي هيئت علمي اين پژوهشكده را بسيار ضروري برشمرد و افزود: پژوهشكده حج وزيارت در برنامه‌هاي جديد خود تلاش خواهد كرد تا در زمينه مطالعات راهبري و پژوهشي پيشگام باشد و در راستاي مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامي كارهاي ارزشمند را ارائه كند.
در اين نشست دوستانه رييس پژوهشكده و حج زيارت، حوزه عتبات را از مهم‌ترين موضوعات و دغدغه‌هاي پژوهشي اين پژوهشكده عنوان كرد و افزود: امروز نگاه‌ها به عتبات مجذوب شده است و بايد براي تعميق و گسترش فرهنگ ناب شيعي در حوزه عتبات بيشتر تلاش كرد.
در ادامه اين جلسه اعضاي هيئت علمي پژوهشكده حج وزيارت، ديدگاه‌ها، نظرات و پيشنهادات خود را در خصوص مسائل علمي و پژوهشي و موضوعات مختلف مطرح و حجت‌الاسلام والمسلمين دكتر عليزاده موسوي به سئوالات مطرح شده، پاسخ گفت.