العربیه| یکشنبه|28 بهمن 1397|11 جمادی الثانی 1440

نشست «موضوع‌شناسي آيين‌هاي تكريم اهلبيت (ع)» برگزار شد

تاريخ انتشار:18/06/1395
نشست علمي «موضوع‌شناسي آيين‌هاي تكريم اهل‌بيت (عليهم السلام) و آسيب‌هاي آن» توسط پژوهشكده حج و زيارت با همكاري موسسه موضوع‌شناسي احكام فقهي در تاريخ 16 شهريور 1395 در محل اين مؤسسه برگزار شد.
به همت پژوهشكده حج و زيارت و موسسه موضوع‌شناسي احكام فقهي، نشست علمي «موضوع‌شناسي آيين‌هاي تكريم اهل بيت (ع) و آسيب‌هاي آن» در روز سه شنبه مورخ 16 شهريور برگزار شد.
اين نشست در سالن جلسات موسسه موضوع شناسي احكام فقهي با حضور اعضاء هيات علمي پژوهشكده حج و زيارت و جمعي از محققين و پژوهشگران برگزار گرديد. ارائه بحث نشست از سوي حجت الاسلام والمسلمين حجت اله بيات، معاون پژوهشي موسسه موضوع شناسي احكام فقهي،  انجام شد و مدير گروه فقه و حقوق پژوهشكده حج و زيارت، حجت الاسلام رضا عندليبي به عنوان ناقد، پس از اشاره به امتيازات پژوهش صورت گرفته و بيان ديدگاه خود، به برخي از انتقادات و كاستي‌هاي موجود اشاره نمودند؛ سپس بعضي از پژوهشگران حاضر در نشست نيز با ورود به بحث، پرسش‌هاي خود را مطرح كردند.
اين نشست بر اساس تفاهمنامه امضاء شده از سوي پژوهشكده حج و زيارت و موسسه موضوع شناسي احكام فقهي، جهت واكاوي ابعاد مختلف موضوع برگزار شد تا ضمن اجرايي شدن تفاهمنامه، زمينه بررسي دقيق و عميق‌تر ابعاد بسيار وسيع اين پژوهش فراهم آيد.
در ادامه گزارش تصويري اين نشست آمده است