العربیه| جمعه|01 شهريور 1398|21 ذی الحجه 1440

ديدار كاركنان پژوهشكده حج و زيارت با نماينده محترم ولي فقيه در امور حج و زيارت در ابتداي سال جديد

تاريخ انتشار:19/01/1396
نخستين ديدار كاركنان پژوهشكده حج وزيارت با نماينده محترم ولي فقيه در امور حج وزيارت در سال 1396، صبح روز پنجشنبه 17 فروردين ماه در محل ساختمان جديد پژوهشكده در قم برگزار شد.
در ابتداي اين ديدار حجت الاسلام دكتر عليزاده موسوي، رئيس پژوهشكده حج و زيارت، گزارشي از فعاليتها و آثار پژوهشكده در سال 1396 و نيز برنامه هاي اين مركز براي سال جاري بيان كردند.
در ادامه حضرت حجت‌الاسلام والمسلمين قاضي عسكر، نماينده محترم ولي فقيه در امور حج و زيارت ضمن تبريك سال جديد، اين سال را سال بسيار مباركي خواندند و اظهار داشتند: اميدواريم كه خداوند براي همه مسلمانان جهان سالي خوبي را رقم بزند و سال وحدت و انسجام بيشتر مسلمانان در جهان باشد.
ايشان در ادامه جهت اطلاع حضار توضيحاتي درباره حج سال 1396 و ويژگيهاي آن بيان كردند. نماينده محترم ولي فقيه در ادامه ضمن تشكر از مجموعه پژوهشكده و نيز افرادي كه در راه اندازي ساختمان جديد پژوهشكده نقش داشتند، به بيان ظرفيت‌ها و استعداد پژوهشكده و نيز برخي انتظارات از اين مجموعه علمي در حوزه‌هاي مختلف پرداختند. ايشان ضمن تأكيد بر ضرورت شناسايي نيازهاي زائران بيت الله الحرام و عتبات بر كاربردي بودن آثار توليدي پژوهشكده تأكيد كردند. توجه و استفاده از امكانات فضاي مجازي در ارتباط با زائران و نيز پاسخگويي به شبهات مطرح شده عليه شيعه از ديگر مباحثي بود كه در خلال سخناني رياست محترم بعثه بيان شد.
گزارش تصويري ديدار