العربیه| جمعه|30 فروردين 1398|13 شعبان 1440

نشست صميمي پژوهشكده حج و زيارت و مديريت آموزش بعثه مقام معظم رهبري

تاريخ انتشار:03/03/1397
نشست صميمي رياست، معاونين و مديران گروه هاي علمي پژوهشكده حج و زيارت با مديريت آموزش و مسئولان آموزش مجازي و حضوري بعثه مقام معظم رهبري، روز چهارشنبه، دوم خرداد ماه برگزار شد.
در اين ديدار آقاي دكتر ضيائي رئيس پژوهشكده حج و زيارت ضمن عرض خير مقدم و قبولي طاعات اعضاي حاضر در جلسه برگزاري اين نشست را در راستاي هماهنگي بيشتر فعاليت هاي پژوهشكده با ساير معاونت ها و مديريت هاي بعثه مقام معظم رهبري و نيز مطلع شدن از نيازهاي پژوهشي اين واحدها دانستند.
در ادامه حجت الاسلام غلامرضا رضايي معاون پژوهشي پژوهشكده ضمن معرفي ظرفيت هاي پژوهشي پژوهشكده، درباره لزوم هماهنگي و ارتباط بيش از پيش  واحدهاي بعثه و نيز  چگونگي بهره‌ مندي از اين ظرفيت ها مطالبي بيان كردند.
سپس حجت الاسلام و المسلمين دكتر احمدي، مدير آموزش بعثه، به معرفي  فعاليت هاي مديريت اموش و ستاد اربعين پرداختند. ايشان  نيازها اينمديريت به پژوهش هاي كاربردي  را اشاره كردند و خواستار بازنگري در برخي آثار گذشته و انجام پژوهش هاي كاربردي تر در زمينه شناخت كشورهاي اسلامي و اماكن متبركه شدند.
در ادامه جلسه مديران گروه هاي علمي پژوهشكده و مسئولان آموزش مجازي و حضوري مديريت اموزش به بيان ديدگاه ها و مباحث علمي پرداختند.
در اين جلسه طرفين توافق كردند طرح ها و موضوعات پژوهشي در جلسات بين گروهي طرح و به صورت تخصصي مورد بحث و بررسي قرار گيرد.